AktualnościO nasImprezyDlaczego CIGGaleriaLinkiKontakt

SZUKAJ

Centrum Informacji Gospodarczej

Centrum Informacji Gospodarczej jest firmą prywatną, która od ponad 15 lat prowadzi działalność w zakresie organizacji wyjazdów biznesowych, imprez promocyjnych dla polskich przedsiębiorców na najważniejszych pod względem gospodarczym rynkach. Naszą specjalizacją są rynki dalekowschodni oraz amerykański.

Nasza firma jest koordynatorem uczestnictwa polskich firm w wyjazdach biznesowych i imprezach targowych zarówno w charakterze odwiedzającego jak i wystawcy. Od wielu lat prowadzimy współpracę z wiodącymi firmami z Polski, Chin, USA.

Oferta naszej firmy obejmuje również konsulting w zakresie pozyskania dotacji rządowych i unijnych. Pomagamy firmom w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i w późniejszym ich rozliczeniu.

W 2007 roku otworzyliśmy stałe przedstawicielstwo Centrum Informacji Gospodarczej w Chińskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Shenzhen – najważniejszym i najszybciej rozwijającym się rejonie gospodarczym w Chinach.

W celu realizacji Państwa projektów zatrudniamy zespół wysokokwalifikowanych specjalistów reprezentujących różne dziedziny: ekonomistów, prawników, byłych zawodowych dyplomatów i ekspertów handlu międzynarodowego, tłumaczy. Nasza wiedza i długoletnie doświadczenie, osiągane od 1997 roku umożliwiły rozszerzenie naszej oferty oraz pozwoliły na podniesienie standardu i jakości naszych usług. Najważniejszym celem organizowanych projektów jest satysfakcja naszego Klienta. Dysponujemy szeroką bazą firm polskich jak również kontaktów zagranicznych

CENTRUM INFORMACJI GOSPODARCZEJ Twój Polski partner na rynkach zagranicznych

 

kontakt: ul. Jana Nowaka - Jezioranskiego 9/158, 03-984 Warszawa, tel./fax +48 22 875 09 00 , +48 22 875 09 01