AktualnościO nasImprezyDlaczego CIGGaleriaLinkiKontakt

SZUKAJ

Największe w rejonie Zatoki Perskiej targi mebli i wyposażenia wnętrz - 23. edycja International Design Exhibition INDEX DUBAJ 2013 (w terminie 20-23 maja 2013 roku w Dubaju)

 

Szanowni Państwo,

 

Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w największych w rejonie Zatoki Perskiej targach mebli i wyposazenia wnętrz INDEX DUBAJ 2013 w Dubaju. Targi odbywają się corocznie w Międzynarodowym Centrum Ekspozycyjnym Dubaj World Trade Centre w Dubaju, w tym roku organizowana jest 23 edycja targów. Wystawa co roku przyciąga producentów mebli, akcesoriów, tkanin, dywanów, materiałów wykończeniowych, szkła, ceramiki, artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych, dostawców usług dekoracyjnych i projektowych. Na targach prezentowane jest wzornictwo tradycyjne i nowoczesne.

 

W 2011 roku w targach udział wzięło ponad 900 wystawców z 45 państw. Liczba zwiedzających (wyłącznie profesjonalistów) ostatnim razem przekroczyła 25.000 osób. Tragi zlokalizowane były na powierzchni 200.000 metrów kwadratowych (ponad 7.500 stoisk). 96 procent odwiedzających stanowili handlowcy, inwestorzy, lokalni decydenci i osoby, które podejmują kluczowe decyzje przy realizacji projektów budowlanych, projektanci, dekoratorzy wnętrz, właściciele sklepów z rejonu Zatoki Perskiej.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w targach w charakterze wystawcy lub zwiedzającego – w misji na targi. INDEX DUBAJ to szczególna szansa, zwłaszcza dla producentów mebli, oświetlenia, tkanin dekoracyjnych, ceramiki uzytkowej i ozdobnej. Rynek meblowy Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) jest skupiony w Dubaju. Ze względu na niską produkcję wewnętrzną, meble, akcesoria i dekoracje są w większości importowane z Europy. ZAE pozostają chłonnym odbiorcą wysokiej jakości produktów z krajów całego świata.Wartość importu artykułów wyposażenia wnętrz osiągnęła 3 miliardy USD i stale rośnie.

 

 

Nasza oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu:pomoc w organizacji wizy, bilet lotniczy, ubezpieczenie podróży, pzejazdy na terenie ZEA w ramach programu wyjazdu, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny.

 

KONTAKT i SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Żaneta Słowik

Tel./fax: +48 22-875 09 01

               + 48 22-875 09 00

e-mail: zanetaslowik@cig-promocja.pl

 

drukuj wyślij zgłowszenie lista imprez wstecz
kontakt: ul. Jana Nowaka - Jezioranskiego 9/158, 03-984 Warszawa, tel./fax +48 22 875 09 00 , +48 22 875 09 01