AktualnościO nasImprezyDlaczego CIGGaleriaLinkiKontakt

SZUKAJ

Największe w Azji targi artykułów metalowych i narzędzi - China International Hardware Show’2013 w Szanghaju 26-28 listopada 2013 roku, Chiny

 

Szanowni Państwo,

 

Centrum Informacji Gospodarczej w Warszawie zaprasza do udziału w kolejnej, 23. edycji targów China International Hardware Show w Szanghaju. Są to największe w Azji targi artykułów metalowych i narzędzi organizowane przez targi w Kolonii oraz Practical World.

“Tbranży narzędziowej, technik bezpieczeństwa, zamków i okuć, artykułów metalowych dla budownictwa oraz ogrodnictwa. Swoje zaawansowane technicznie produkty prezentują na targach wiodące firmy z Chin i za granicy. Podczas targów organizowane są liczne seminaria.

Kategorie produktów prezentowanych na targach obejmują:

NARZEDZIA (ręczne, pneumatyczne, do maszyn, do ogrodu, do spawania)

ARTYKUŁY METALOWE DLA BUDOWNICTWA (materiały budowlane i komponenty, elementy podtrzymujące, z żelaza, produkty elektryczne, komponenty motoryzacyjne, dekoracje z metalu)

ZABEZPIECZENIA i ZAMKI: (zamki, klucze, urządzenia zabezpieczające, systemy, elementy budowlane, elementy do mebli)

 

W 2011 roku w wystawie udział wzięło ponad 2.400 wystawców krajowych (chińskich) oraz zagranicznych, miedzy innymi firmy z Niemiec, Włoch, Japonii, USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii, Indii, Holandii, Hong Kongu, Tajwanu. Targi zlokalizowane były na powierzchni wystawienniczej 11.500 metrów kwadratowych. Liczba zwiedzających – wyłącznie profesjonalistów ostatnim razem przekroczyła 40.000. CIHS przyciągają licznych wystawców zagranicznych. Podczas ubiegłorocznej edycji zwiedzający mogli przyjrzeć się ofercie niemieckich firm takich jak KNIPEX, Matador, które pokazały swoje produkty w specjalnym narodowym pawilonie prowadzonym przez Związek Niemieckiego Przemysłu Narzędziowego. W targach uczestniczyły uznane firmy z branży, miedzy innymi: Wal-Mart, Home Depot, Ace Hardware, Carrefour, Kingfisher, Lowe’s, Lux, Metro, Leroy Merlin, B&Q, Do-it-best, IKEA, OBI, Graigner, Canadian Tire, Tesco, Saint-Gobain, Emil Lux, Xindao, Fiskars, Dt Group, Rantakesko, Test Rite Group.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w targach w charakterze zwiedzającego – w misji na targi. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 26-28 listopada w Shanghai New International Expo Center. Więcej informacji o targach możecie Państwo uzyskać na stronie internetowej targów pod adresem www.cihs.com.cn  

 

Nasza oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, ubezpieczenie podróży, bilet lotniczy, przejazdy na terenie odwiedzanego kraju, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), pobyt na targach, obsługę miejscowego polsko-chińskojęzycznego pilota/tłumacza dla grupy, program turystyczny.

 

KONTAKT i SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Żaneta Słowik

Tel./fax: +48 22-875 09 01

               + 48 22-875 09 00

e-mail: zanetaslowik@cig-promocja.pl

 

drukuj wyślij zgłowszenie lista imprez wstecz
kontakt: ul. Jana Nowaka - Jezioranskiego 9/158, 03-984 Warszawa, tel./fax +48 22 875 09 00 , +48 22 875 09 01