AktualnościO nasImprezyDlaczego CIGGaleriaLinkiKontakt

SZUKAJ

O nas

Centrum Informacji Gospodarczej

Centrum Informacji Gospodarczej jest firmą prywatną, która od ponad 15 lat prowadzi działalność w zakresie organizacji wyjazdów biznesowych, imprez promocyjnych dla polskich przedsiębiorców na najważniejszych pod względem gospodarczym rynkach. Naszą specjalizacją są rynki dalekowschodni oraz amerykański.

Nasza firma jest koordynatorem uczestnictwa polskich firm w wyjazdach biznesowych i imprezach targowych zarówno w charakterze odwiedzającego jak i wystawcy. Od wielu lat prowadzimy współpracę z wiodącymi firmami z Polski, Chin, USA.

Oferta naszej firmy obejmuje również konsulting w zakresie pozyskania dotacji rządowych i unijnych. Pomagamy firmom w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i w późniejszym ich rozliczeniu.

W 2007 roku otworzyliśmy stałe przedstawicielstwo Centrum Informacji Gospodarczej w Chińskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Shenzhen – najważniejszym i najszybciej rozwijającym się rejonie gospodarczym w Chinach.

W celu realizacji Państwa projektów zatrudniamy zespół wysokokwalifikowanych specjalistów reprezentujących różne dziedziny: ekonomistów, prawników, byłych zawodowych dyplomatów i ekspertów handlu międzynarodowego, tłumaczy. Nasza wiedza i długoletnie doświadczenie, osiągane od 1997 roku umożliwiły rozszerzenie naszej oferty oraz pozwoliły na podniesienie standardu i jakości naszych usług. Najważniejszym celem organizowanych projektów jest satysfakcja naszego Klienta. Dysponujemy szeroką bazą firm polskich jak również kontaktów zagranicznych

CENTRUM INFORMACJI GOSPODARCZEJ Twój Polski partner na rynkach zagranicznych

 

Aktualności
01-04-2013
DOTACJE UNIJNE DLA POLSKICH FIRM do 400.000 PLN

W kwietniu 2013 roku polscy przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozpoczęciem lub zwiększeniem eksportu. Polskie firmy mają możliwość pozyskania bardzo dużej dotacji na wsparcie działań związanych z wejściem na rynki zagraniczne, min. udział w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych w charakterze wystawcy oraz udział w zorganizowanych misjach gospodarczych za granicą.


24-07-2012
Dotacje dla firm z województwa zachodniopomorskiego
Do 31 lipca 2012 roku przedsiębiorcy z sektora MSP mający siedzibę (zarejestrowani) na terenie województwa zachodniopomorskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie na udział w targach i/lub wystawach o międzynarodowym charakterze w ramach Poddziałania 1.3.2 „Promocja przedsiębiorstw w wymiarze międzynarodowym”, typ projektu UDZIAŁ W TARGACH/WYSTAWACH RPO WZ.
23-07-2012
Dotacje dla firm z województwa lubelskiego
W terminie od 29 czerwca 2012 r. do 13 sierpnia 2012 r. przedsiębiorcy z sektora MŚP działający na terenie województwa lubelskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie na udział w targach i wystawach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Działanie 2.4 Marketing gospodarczy (Schemat A).
23-07-2012
DOTACJE UNIJNE NA ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI EKSPORTOWEJ
W terminie od 6 sierpnia do 24 sierpnia 2012 roku polscy przedsiębiorcy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Polskie firmy mają możliwość pozyskania bardzo dużej dotacji na wsparcie działań związanych z wejściem na rynki zagraniczne, min. udział w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych w charakterze wystawcy oraz udział w zorganizowanych misjach gospodarczych za granicą.
zobacz więcej
kontakt: ul. Jana Nowaka - Jezioranskiego 9/158, 03-984 Warszawa, tel./fax +48 22 875 09 00 , +48 22 875 09 01